ליצירת קשר

גני אירועים לחתונות - קייטרינג קסם הקרמל
גני אירועים לחתונות - קייטרינג קסם הקרמל

בחירת גני אירועים לאירועי חברה

אירועים של חברה הם לעתים כנסים עסקיים, לעתים ערבי גיבוש מיוחדים, לעתים חגיגה של אירוע מיוחד, לעתים חגיגה של אחד מחגי ישראל, לדוגמא פורים, לעתים מסיבת פרישה לאחד מהאנשים המשפיעים בחברה וכן הלאה.

איכות ללא פשרות

איכות ללא פשרות

מגוון רחב של מנות

מגוון רחב של מנות

אווירה מנצחת

אווירה מנצחת

אירועים מהסוג הזה צריכים להיות מהנים ככל האפשר עבור המוזמנים ועובדי החברה. כל חברה יכולה לבחור עבור עצמה היכן היא רוצה לקיים את האירועים החגיגיים הנ"ל. ישנם חברות אשר מעדיפות לחגוג בתוך גני אירועים מפוארים וישנן חברות אשר מעדיפות לחגוג את מסיבות החברה בתוך אולם כנסים סגור או אולם חגיגי. הנה השוואה קצרה שתעזור לכם לבחון את היתרונות והחסרונות של כל בחירה.

גני אירועים או אולמות אירועים?
שיקולים שיש להתחשב בהם בעת הבחירה גן אירועים אולם אירועים:
העונה ומזג האוויר – אם רוצים לחגוג אירועים בלילות קיץ נעימים או באביב כדאי לבחור בגן אירועים אם האירוע מתקיים בחורף וקיים חשש שיירד גשם או לחלופין אם האירוע מתקיים בקיץ בשעות היום כדאי לחגוג את האירוע באולם סגור.
המחיר – יש לברר את המחיר של מקום האירוע ולהשוות מחירים בין כמה מקומות שונים יש לברר את המחיר של מקום האירוע ולהשוות מחירים בין כמה מקומות שונים מספר המוזמנים שיכולים להכנס למקום האירוע – יש לברר כמה מוזמנים יכולים להכנס במקום האירוע. יש לשים לב שאם המקום גדול מדי לעומת מספר המוזמנים הוא עלול להראות ריק ואם הוא קטן מדי הוא יהיה צפוף יתר על המידה גם במקרה זה יש לברר כמה מוזמנים יכולים להכנס באולם הקייטרינג שמוגש במקום – יש לבצע טעימות של הקייטרינג ולהשוות מחירים בין קייטרינג של מקום האירוע לבין קייטרינג חיצוני
יש לבצע טעימות של הקייטרינג ולהשוות מחירים בין קייטרינג של מקום האירוע לבין קייטרינג חיצוני.

יוקרה של גני אירועים
לכל חברה יש תקציב אחר שהיא אינה יכולה לחרוג ממנו כאשר היא מארגנת אירוע לעובדי החברה או ללקוחות החברה. חשוב מאוד לבדוק כמה יוקרתיים הם הגנים שבהם החברה בוחרת לקיים את הכנסים שלה. לעתים חברה מסויימת יכולה להרשות לעצמה לשכור מקום יקר יותר ולעתים היא נאלצת לצמצם הוצאות.

צור קשר

ליהנות מאירוע בראש שקט –  השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!

דילוג לתוכן