ליצירת קשר

קייטרינג חלבי

התפריט החלבי 2022 של קייטרינג קסם הקרמל, הוא תפריט בעל קריצה שובבה, המעניק לכם סוף קצת אחר. כמדי שנה, גם השנה תר שף הבית בחו"ל, על מנת למצוא מנות יצירתיות מגוונות וחדשניות.

איכות ללא פשרות

איכות ללא פשרות

מגוון רחב של מנות

מגוון רחב של מנות

אווירה מנצחת

אווירה מנצחת

כששב, גיבש תפריט שלוקט בקפידה בהשראת מטבחי העולם… הפטיסרי והמתוקים של קסם הקרמל עולים על כל דימיון, הטארטלטים העשירים, הפוטיפורים המעוצבים… כל אלו משאירים בפה טעם של עוד, הקינוחים המעוצבים יחד עם המרקם הקטיפתי מותירים אתכם מרוגשים, ומאפשרים לנו לתת לכם סיום מדהים לאירוע. אז מעוניינים בקייטרינג חלבי? הגעתם לקסם!!! 

קסם הקרמל הקרמל מפיק עבורכם אירוע חלבי מיוחד ומרענן. כזה שייזכר גם שנים רבות אחרי: האווירה, הניחוחות, היחס, העיצוב והיצירתיות הקולונרית יוצרים יחד את אותו, אירוע קייטרוינג חלבי חד פעמי עליו יכולתם רק לחלום…

אהבה בניחוח של פעם קייטרינג קסם הקרמל הוקם בשנת 2004. מאז ועד היום צבר הקייטרינג חלבי תאוצה, מוניטין וקהל לקוחות ייחודי משלו: לקוחות צעירים, נחושים המחפשים רעננות בשילוב מקוריות, יצירתיות איכות ויחס אישי. אנו מתחייבים להפיק עבורכם אירוע קסום במיוחד כזה שייזכר גם שנים רבות אחרי: האווירה, הנינוחות, היחס, העיצוב והיצירתיות הקולינרית יוצרים יחד את אותו אירוע קסום עליו יכולתם רק לחלום.. הקסם שבקרמל.

צור קשר

ליהנות מאירוע בראש שקט –  השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!

דילוג לתוכן