ליצירת קשר

קייטרינג בשרי כשר לאירועים - קסם הקרמל
קייטרינג בשרי לאירועים - קסם הקרמל

קייטרינג בשרי לאירועים

ישנם שיקולים רבים שיש להביא בחשבון כאשר מעוניינים לשכור שירותי קייטרינג בשרי. אולם ברוב המקרים קייטרינג בשרי הוא הבחירה הפופולארית ביותר בקרב חוגגי האירועים למיניהם: בר.ת מצווה, חתונות, מסיבות ימי הולדת וכן הלאה.
כל אירוע יכול לשלב בתוכו תפריט אוכל בשרי אולם כדי להתאימו יש ראשית להגדיר את אופיו ומטרתו המרכזיות של האירוע. מנות בשר הן מנות אוכל מוצלחות שאהודות על הציבור הישראלי והעולמי כאחד, הן ממלאות, עשירות ואם נעשות כראוי מהנות בצורה בלתי רגילה.

איכות ללא פשרות

איכות ללא פשרות

מגוון רחב של מנות

מגוון רחב של מנות

אווירה מנצחת

אווירה מנצחת

קסם הקרמל - חגיגה לעיניים

מה כולל תפריט בשרי לאירועים? קייטרינג בשרי יכול לכלול סטייקים למיניהם, מנות בשריות מהמטבח הסיני או התאילנדי, ממולאים, קובה ועוד תבשילי עדות אותנטיים משובחים. ניתן גם לשלב מנות פרווה בכל תפריט בשרי לאירועים שכולל סלטים שונים, דגים ומאפים. חברות המספקות שירותי קייטרינג בשרי גם מציעות שלל קינוחים כשרים שאינם מכילים מוצרי חלב. המבחר בכל אופן רחב במיוחד ומאפשר ללקוח ליהנות מאפשרויות בחירה מגוונות כמו למשל תפוח עץ אפוי, מגוון טעמים של גלידות סורבה, מטעמי שוקולד פרווה, עוגות מושקעות וכן הלאה.

כיצד ניתן לאפיין קייטרינג כשר? כדי שקייטרינג ייחשב לכשר אין די בהפרדת החלב מן הבשר. חברה שמעוניינת לספק שירותי הסעדה בשריים כשרים נדרשת ראשית לקבל אישור עדכני מטעם הרבנות כדי שתוכל לאחר מכן להחזיק בתעודת כשרות. ישנו צורך לשמור על חוקי ההלכה על מנת להשיג תעודת כשרות. כך חשוב לעשות שימוש במוצרי מזון כשרים בלבד, לא לפעול במהלך חגים ושבתות, לשמור על כשרות גם במהלך האירוע עצמו על ידי סיפוח של משגיח כשרות לצוות העובדים באירוע שתפקידו הוא להבחין כי הגשת האוכל וחלוקת המנות עומדת בחוקי ההלכה.

מדוע מגישים קייטרינג כשר? קיימות מספר סיבות לכך שהיום מוגש קייטרינג בשרי בלא מעט אירועים. ראשית אולמות אירועים וגנים מחזיקים לרוב בתעודת כשרות ועל כן נדרשים להגיש מנות אוכל כשרות. שנית מתבצעת בדיקה מקיפה ויסודית עבור האוכל הבשרי החל מרגע השחיטה. חלה בקרה מלאה על המזון שמגיעה לצלחתכם ובכך ניתן למנוע אי אלו חששות באשר לאיכות טריות וטיבו של המזון.

צור קשר

ליהנות מאירוע בראש שקט –  השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!

דילוג לתוכן