ליצירת קשר

קייטרינג יוקרתי לאירועים - קסם הקרמל
קייטרינג יוקרתי לאירועים - קסם הקרמל

קייטרינג יוקרתי לאירועים

ישנם כמה מאפיינים המייחדים אירועים יוקרתיים להבדיל מכל אירוע סטנדרטי אחר וחשוב להבין כי לא מדובר כאן בתוספת משודרגת של קייטרינג נחמד אלא בתהליך מורכב שמחייב התייחסות מעמיקה לכל הפרטים הקטנים.
לשם כך לא מעט חברות החליטו להירתם למשימה ולאתגר את כל המוחות הדגולים לתכנון והפקה של אירוע יוקרתי מקורי בעל ערך מוסף. אין ספק כי האוכל מהווה את אחד מהרכיבים המשמעותיים בכל אירוע שהוא, מה גם שברוב המקרים קהל המוזמנים זוכר מבין כל האספקטים השונים באירוע את החוויה הקולינרית.

איכות ללא פשרות

איכות ללא פשרות

מגוון רחב של מנות

מגוון רחב של מנות

אווירה מנצחת

אווירה מנצחת

קסם הקרמל - חגיגה לעיניים

אירועים יוקרתיים – כיצד ומדוע? שירותי קייטרינג אם כן לאירועים יוקרתיים חייבים גם הם לשאת בכמה מאפיינים בולטים וכמובן יוקרתיים. בין אם מדובר ברכיב הפדנטיות שניכר בקרב המסעדות הטובות ביותר ובין אם מדובר ברכיב ההגשה והעיצוב של מנות האוכל לשולחן. את הפדנטיות הזו יש תחילה לתרגם לאירוע יוקרתי שבהחלט עשוי להיערך בחצר הבית הפרטית של הלקוח, באולם אירועים מפואר מאידך גיסא או בלופט בעל עיצוב משלים. הפקת אירועים יוקרתיים לא תלויה אך ורק באיכות האוכל אלא גם נובעת באופן ישיר מאופן ההגשה של כל מנה ומשירותים נלווים.

חברה מקצועית ומומלצת
חברה המספקת שירותי קייטרינג יוקרתי לאירועים יוקרתיים תידרש לספק ללקוח סל שירותים רחב ומקיף להשלמתה של החוויה הקולינארית ובכלל של איכות האירוע כולו. כך למשל ישנן חברות המציעות במסגרת חבילת השירות מערכות סאונד ותאורה מתקדמות, די ג'י מקצועי, מסכי פלזמה ומקרנים איכותיים. כדי להגיע אל חברות רציניות מעין אלו ניתן לערוך סקר שוק מקיף באינטרנט ובפרט באתרים מסוימים המאגדים בתוכם רשימות של חברות ובעלי מקצוע מתחומים שונים, אחד מהם הוא תחום הפקות אירועים עם דגש על קייטרינג.

הפקת אירועים מהסרטים
שירותי קייטרינג לאירועים יוקרתיים נדרשים להינתן על ידי חברה שבכוחה לדאוג לכל הרכיבים השונים באירוע שלכם. צוות הפקה נדרש אם כן ללוות את החוגגים החל מהשלבים הראשונים של בחירת מקום מתאים והולם לאירוע מהסרטים ועד להתאמת המפיות, הסכו"ם המפואר, עיצוב הצלחות, סידורי הפרחים על השולחנות, כלי הגשה ונירוסטה, ועמדות של דוכני מזון.

צור קשר

ליהנות מאירוע בראש שקט –  השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!

דילוג לתוכן