ליצירת קשר

קייטרינג טוב - משדרג כל אירוע - קסם הקרמל
קייטרינג לאירועים פרטיים - קסם הקרמל

קייטרינג טוב - משדרג כל אירוע

אירוע חשוב צריך להיערך במקום יפה ומזמין. מיקום טוב נותן אווירה מתאימה. מרבית האירועים נערכים בשעות הערב. גני אירועים עם שפע של ירק, שבילים מרוצפים ותאורה מתאימה, תיתן לכל אורח שמגיע, את התחושה שהנה הולך להיות ערב משגע ומדהים. אוכל טוב משדרג כל אירוע. קייטרינג שנעשה על ידי שף מקצועי ישאיר טעם מעולה, תרתי משמע, אצל המארחים, בעלי השמחה, ואורחיהם. צריך לבחור גן אירועים טוב שיש לו שירותי קייטרינג וקייטרינג בשרי משובח. צריך לעשות את הבחירה לאחר ביקור וטעימות בעת אירוע שבו מוגש אוכל על ידי שירותי הקייטרינג. במידה והאוכל טוב אזי צריך לשבת עם מנהלי הקייטרינג ולבחור את התפריט שיוגש באירוע.

איכות ללא פשרות

איכות ללא פשרות

מגוון רחב של מנות

מגוון רחב של מנות

אווירה מנצחת

אווירה מנצחת

מהלך האירוע

באירועים נחשבים יש מספר מנות. בתחילת הערב יש קבלת פנים. במהלך קבלת הפנים יוגשו מנות ראשונות של תקרובות שונות. מלצרים יסתובבו עם מגשים ועליהם סוגי חטיפי אוכל. בשריים וצמחוניים. ברחבת קבלת הפנים יהיו מפוזרים דוכני אוכל מסוגים שונים. דוכנים של אוכל אסיאתי, מאכלי דגים, בשרים שונים. מאפים, בצקים ועוד. יהיה בר של חברת הקייטרינג, ויוגשו בו שפע של משקאות חריפים מסוגים שונים. כן יוגשו בו משקאות קלים למיניהם. על הדוכן יהיו צלחות עם מלוחים, מתוקים, זיתים, בוטנים ועוד. לאחר קבלת הפנים והטקסים השונים ישבו המוזמנים סביב לשולחנות. ויוגשו להם המנות העיקריות. קייטרינג וקייטרינג בשרי יציע מבחר של מנות עיקריות על בסיס דגים, בשר, בסיס צמחוני או אחר.

הגשה ושירות

יש אירועים בהם המזנון הוא חופשי, והאורחים בוחרים בעצמם את האוכל אותו הם מעדיפים לאכול. השירות של המלצרים יהיה שירות אדיב ויעיל. מלצרים יגישו את האוכל לצלחות. הם יספקו שתייה קרה, יינות ועוד. הם יטרחו למלא כל בקשה של האורחים. לאחר המנה העיקרית יוגשו המנות האחרונות. המנות האחרונות כוללות עוגות, פירות, גלידות ועוד סוגי מאכלים. מנות הקינוח כוללות גם שתייה חמה כמו קפה, תה ועוד. כל האוכל יהיה אוכל טעים ועשוי בצורה מושלמת ומדויקת. כל שף יטביע את החותם שלו על האוכל. בעל האירוע צריך להחליט אם הוא אוהב את צורת הכנת האוכל של השף. אם כן, הוא יבחר בקייטרינג שלו על מנת שישדרג את האירוע וייתן לו את הטעם הנוסף הכול כך חשוב.

צור קשר

ליהנות מאירוע בראש שקט –  השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!

דילוג לתוכן